Ten produkt nie jest widoczny dla Twoich klientów.

GardVit A+E Spray na suche gardło płyn/spr Zobacz większe

GardVit A+E Spray na suche gardło płyn/spr

0,00 zł

Dodaj do listy życzeń

GardVit A+E pomocny jest we wszystkich stanach uczucia suchości gardła i jamy ustnej niezależnie od przyczyny jej powstania.

GardVit A+E skutecznie nawilża

Bogaty w substancje odżywcze i witaminy aloes posiada składniki utrzymujące poziom nawilżenia przez bardzo długi czas. Proces ten skutecznie wspierają witaminy A i E.

GardVit A+E regeneruje i przedłuża młodość

Aloes dostarcza podstawowych substancji odżywczych, pobudza przyrost komórkowy i wspomaga procesy regeneracyjne. Witamina A chroni przed wysychaniem, zapobiegając nieprzyjemnemu uczuciu pieczenia gardła. Jej aktywność zwiększa jeszcze bardziej witamina E, która wychwytując wolne rodniki, spowalnia proces starzenia się komórek.

GardVit A+E wzmacnia odporność Zawarte w preparacie witaminy i składniki naturalne wzmacniają układ immunologiczny, chroniąc przed infekcjami osoby przepracowane, przemęczone, intensywnie posługujące się głosem.

GardVit A+E działanie witamin

Witamina A hamuje działanie benzopirenu, który jest związkiem rakotwórczym, znajdującym się w dymie tytoniowym zmieniając go w składniki niegroźne dla zdrowia. Również witamina E skutecznie jako antyutleniacz neutralizuje wolne rodniki i zapobiega powstawaniu zmian nowotworowych. - GardVit A+E odświeża i likwiduje zmęczenie

Ekstrakt z olejku miętowego zawarty w preparacie gwarantuje pacjentowi przyjemne uczucie świeżości i orzeźwienia. Witamina E potęguje ten stan likwidując zmęczenie występujące szczególnie u osób intensywnie używających głosu.

Stosowanie

GardVit A+EGardvit A+E dostępny jest w szklanej buteleczce o poj. 30ml z dozownikiem, dzięki czemu jego aplikowanie jest proste i wygodne.Dzienna porcja do spożycia wynosi 0.3 ml, co odpowiada trzem aplikacjom doustnym przy pomocy dołączonego aplikatora.Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia. W przypadku kobiet i dzieci stosowanie w tym samym czasie GardVitA+E z innymi preparatami zawierającymi witaminy A i E, powinno być skonsultowane z lekarzem. Preparatu nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Skład preparatu GardVit A+E:woda, gliceryna, monooleinianpolioksyetylenosorbitolu, octan DL-alfa-tokoferylu, ekstrakt z aloesu, benzoesan sodu i sorbinian potasu, palmitynian retinylu, olejek miętowy, kwas mlekowy.

Wskazania

Wskazania do stosowania preparatu GardVit A+E:GardVit A+E pomocny jest we wszystkich stanach uczucia suchości gardła i jamy ustnej niezależnie od przyczyny jej powstania.

W szczególności zalecany jest osobom:•intensywnie pracującym głosem: nauczycielom, konferansjerom, aktorom, wodzirejom, wokalistom i śpiewakom, prezenterom, adwokatom, itp.•kobietom w wieku okołomenopauzalnym.•palącym papierosy (palaczom czynnym i biernym)• często przebywającym w miejscach o zanieczyszczonym i zapylonym powietrzu (zakłady przemysłowe, budowy, przemysłowe dzielnice miast itd.)•przebywającym w pomieszczeniach z centralnym ogrzewaniem.•długotrwale korzystającym z klimatyzacjiA także wszystkim, którzy dużo i nieustannie mówią.

Opakowanie30 ml (microspray)

Podobne produkty